Wizyta w Biurze Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego

Studenci 1 roku socjologii odwiedzili Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego UMWO.

Pani Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych Izabella Podobińska i Pani Agnieszka Szyniec opowiedziały o zasadach współpracy z organizacjami pozarządowymi.  Zachęcały też studentów do podejmowania tematyki organizacji pozarządowych z Opolszczyzny w ramach prac licencjackich i magisterskich.

Chcesz dowiedzieć się więcej – wybierz praktyki studenckie w Biurze Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z dr Iwoną Sobieraj.