12 czerwca na błoniach Politechniki Opolskiej odbył się Festiwal Nauki. U nas było wielokulturowo i międzynarodowo.

Atrakcje w namiocie Instytutu Socjologii Uniwersytetu Opolskiego zorganizowaliśmy (organizacja Hello! Uni Opole) we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Socjologów i naszymi koleżankami i kolegami z Grecji, Hiszpanii, Nowej Zelandii, Pakistanu, Turcji i Ukrainy i pod nadzorem dr Anny Kopczak-Wirgi.

Bardzo dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy za rok! Zainteresowanych komunikacją między różnymi kulturami, zapraszamy na nasze studia magisterskie: Intercultural Communication.

Obok zdjęcie z prorektorem Uniwersytetu Opolskiego, prof. Januszem Słodczykiem.

fot. Peter Boyle