Szkolenie z Obywatelskiego Monitoringu Sądów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Bartoszem Pilitowskim, specjalistą z zakresu socjologii prawa i socjologii ekonomii, który z ramienia Fundacji Court Watch Polska przeprowadzi szkolenie obserwatorów rozpraw sądowych w ramach programu “Obywatelski Monitoring Sądów”.

Po odbyciu szkolenia można zostać obserwatorem w ramach tego programu i odbyć praktyki w ramach Fundacji Court Watch Polska.

Spotkanie odbędzie się 16 marca, między 16.00 a 17.30 na Wydziale Prawa i Administracji UO (sala 5.18).

Szczegóły na stronie Akademickiego Centrum Karier UO.