Prosimy zapoznać się z harmonogramami zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2015/2016. Są dostępne na stronie w zakładce STUDENCI.
Prosimy zwrócić uwagę na plan zajęć profesora Jurija Babinova.

Zapisy na kursy w systemie USOS odbędą się 5 października, w godz. 12.15-16.00.

II licencjat:

• Kurs kierunkowy I – każdy student wybiera jedną z dwóch propozycji: prof. T. Sołdra-Gwiżdż „Socjologia młodzieży” albo dr T. Detyna „Socjologia rodziny”
  • Kurs uzupełniający II – każdy student wybiera jedną z dwóch propozycji: prof. A. Barska „Socjologia ciała” albo dr M. Korzeniowski „Praktyka badawcza w studiach nad normami społecznymi i moralnością”
  • Kurs uzupełniający III – każdy student wybiera jedną z dwóch propozycji: prof. P. Landwójtowicz „Mediacje rodzinne” albo dr K. Biskupska „Socjologia wizualna”

III licencjat:

• Kurs kierunkowy III – każdy student wybiera jedną z dwóch propozycji: prof. I. Babinov „Europa i Wschód – spotkanie kultur” albo dr K. Biskupska „Socjologia design”