Discover Europe – konkurs fotograficzny dla studentów

Do 31 marca 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach 15. edycji konkursu fotograficznego dla studentów pn. Discover Europe. Konkurs adresowany jest do studentów studiów stacjonarnych, zaocznych, wieczorowych, podyplomowych, doktoranckich oraz uczniów szkół fotograficznych. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz vouchery na wycieczki i sprzęt fotograficzny.
Zgodnie z informacjami organizatorów nabór zgłoszeń w konkursie prowadzony jest w trzech kategoriach:
  • Citizen of Europe, której głównym tematem jesteśmy my – mieszkańcy Europy;
  • My Europe, my Home, czyli miejsca, które są dla nas najważniejsze;
  • Surprise me, Europe, czyli studium przypadku i zaskakujących chwil.
Listę nagród, które zostaną przyznane w każdej kategorii, można znaleźć na stronie internetowej organizatora.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.